Ztratili jste klíče, zabouchli si je, nebo jste vyrazili z domu bez klíčů? Víme, jak stresující může situace být. Naše zámečnická pohotovost na Praze 17 vám pomůže problém vyřešit. Zavolejte na číslo 606367479 a my dorazíme k vám během 15-45 minut! S našimi dlouholetými zkušenostmi a férovými cenami jsme vaším nejlepším řešením zámečnických problémů.

Naše nabídka zámečnických služeb zahrnuje:

  1. Otevírání zabouchnutých dveří
  2. Odemykání zamčených dveří
  3. Výměnu vložek
  4. Výměnu zámků
  5. Montáž bezpečnostního kování
  6. Odblokování vozidel
  7. Otevírání trezorů, poštovních schránek a sklepních kójí
  8. Oprava dveří po vloupání

Naše ceny zahrnují dopravu i práci, takže nemusíte mít obavy z nečekaných nákladů. Naše zámečnická pohotovost na Praze 17 je k dispozici od 7:00 do 20:00 od pondělí do neděle. Zavolejte nám na 606367479, pokud potřebujete otevřít zabouchnuté nebo zamčené dveře, vyměnit zámkovou vložku nebo zámek, otevřít vozidlo či trezor.

Kde působíme? Zámečník Praha 17 Řepy je u vás během chvíle. Zavolejte nám, nebo si preventivně uložte naše číslo do kontaktů.

Zabouchli jste si dveře od domu či bytu? Nebo jste ztratili klíče a teď se nemůžete dostat zpátky domů? Nečekejte a volejte naši zámečnickou pohotovost na čísle 606 367 479. Během 15-45 minut dorazíme až k vám a pomůžeme vám vyřešit váš problém. K dispozici jsme pro vás každý den od 7:00 do 20:00.

Náš tým proškolených zámečníků si poradí nejen se zamknutými a zabouchnutými dveřmi. Obrátit se na nás můžete také v případě, že potřebujete odemknout vůz, poštovní schránku, sklepní kóji nebo třeba sejf. Řešíme také opravu dveří po vloupání.

Díky profesionálnímu týmu zámečníků vás starostí zbavíme v krátkém čase. Vždy pracujeme tak, abychom minimalizovali riziko spojené s poškozením dveří či zámku. Těšit se můžete na kvalitu našich služeb i transparentní ceník. Obávat se proto nemusíte případných nečekaných nákladů za dopravu či práci. Vše je již započítáno v ceně.