Hledáte spolehlivou zámečnickou pohotovost na Kladně? Máte problém s dveřmi nebo zámkem a potřebujete rychlou pomoc? Jsme tu pro vás! Zavolejte na číslo 606367479 a my k vám dorazíme během 15-45 minut! Díky našim dlouholetým zkušenostem a nízkým cenám jsme vaším ideálním partnerem pro řešení zámečnických problémů. Náš zámečník Kladno a jeho okolí dobře zná.

Provádíme zámečnické práce:

  1. Otevření zabouchnutých dveří
  2. Odemčení zamčených dveří
  3. Výměna vložek
  4. Výměna zámků
  5. Montáž bezpečnostního kování
  6. Odblokování vozidel
  7. Otevření trezorů, poštovních schránek a sklepních kójí
  8. Oprava dveří po vloupání

U nás se nemusíte bát nečekaných nákladů, protože cena zahrnuje dopravu i práci. Naše zámečnická pohotovost na Kladně je k dispozici od 7:00 do 20:00 od pondělí do neděle. Zavolejte nám na 606367479, pokud potřebujete otevřít zabouchnuté nebo zamčené dveře, vyměnit zámkovou vložku nebo zámek, otevřít vozidlo či trezor.

V ceně našich služeb je zahrnuta doprava a práce. Konkrétní ceny najdete v ceníku zámečnických prací. Materiál (vložky, zámky, atd) není zahrnut v ceně – záleží na přání zákazníka.

U ostatních zámečnických prací, kalkulujeme cenu zvlášť. 
 
Příplatek ve všední dny po 18:00 a Soboty/Neděle +50 %

Naše zámečnické služby a zámečnickou pohotovost poskytujeme mj. v těchto oblastech:

Běleč, Běloky, Beřovice (Bakov), Bílichov, Blevice, Brandýsek (Olšany), Braškov, Bratronice (Dolní Bezděkov), Buštěhrad, Cvrčovice, Černuc (Bratkovice, Miletice, Nabdín), Doksy, Dolany, Drnek, Družec, Dřetovice, Dřínov (Drchkov), Hobšovice (Skůry), Horní Bezděkov, Hořešovice, Hořešovičky, Hospozín (Hospozínek), Hostouň, Hradečno (Nová Studnice, Nová Ves), Hrdlív, Hřebeč (Netřeby), Chržín (Budihostice, Dolní Kamenice), Jarpice (Budenice), Jedomělice, Jemníky, Kačice, Kamenné Žehrovice, Kamenný Most, Kladno (Dubí, Kročehlavy, Rozdělov, Švermov, Vrapice), Klobuky (Čeradice, Kobylníky, Kokovice, Páleček), Kmetiněves, Knovíz, Koleč (Mozolín, Týnec), Královice, Kutrovice, Kvílice, Kyšice, Lány (Vašírov), Ledce, Lhota, Libochovičky, Libovice, Libušín, Lidice, Líský, Loucká, Makotřasy, Malé Kyšice, Malé Přítočno, Malíkovice (Čanovice, Hvězda), Neprobylice, Neuměřice, Otvovice, Páleč, Pavlov, Pchery (Humny), Pletený Újezd, Plchov, Podlešín, Poštovice, Pozdeň (Hřešice), Přelíc, Řisuty, Sazená, Slaný (Blahotice, Dolín, Kvíc, Kvíček, Lotouš, Netovice, Otruby, Slaný, Trpoměchy, Želevčice), Slatina, Smečno, Stehelčeves, Stochov (Čelechovice, Honice), Stradonice, Studeněves, Svárov, Svinařov, Šlapanice (Budeničky), Třebichovice (Saky), Třebíz, Třebusice (Holousy), Tuchlovice (Srby), Tuřany (Byseň), Uhy, Unhošť, Velká Dobrá, Velké Přítočno, Velvary (Ješín, Malá Bučina, Velká Bučina), Vinařice, Vraný (Horní Kamenice, Lukov), Vrbičany, Zájezd (Bůhzdař), Zákolany (Kováry, Trněný Újezd), Zichovec, Zlonice (Břešťany, Lisovice, Tmáň, Vyšínek), Zvoleněves, Želenice, Žilina, Žižice (Drnov, Luníkov, Osluchov, Vítov)

Žádný zámek není překážkou. Hravě si poradíme se zámky značek Fab, Assa abloy, Guard, Rostex, Sherlock, Hobes a Richter. To samé platí o zámcích a řešeních dalších výrobců.

Zbavíme vás problémů s vašimi zabouchnutými či zamčenými dveřmi. Obraťte se na nás na telefonním čísle 606 367 479, kde jsme k dispozici každý den od 7:00 do 20:00. Naše zámečnická pohotovost Kladno za vámi okamžitě vyrazí, přičemž na místě běžně býváme zhruba do 15-45 minut. V nepříjemné situaci tedy nebudete dlouho.

Naše zámečnictví Kladno se zaměřuje nejen na odemknutí dveří do domu, bytu či nebytových prostor. Na starost si můžeme vzít také otevření poštovní schránky, sejfu, sklepní kóje nebo vozidla. Obrátit se na nás můžete také v otázce opravy dveří po vloupání, abyste mohli opět klidně spát.

Náš zámečník v Kladně pracuje rychle a efektivně a vždy se snaží minimalizovat riziko poškození dveří či zámku. Samozřejmostí je pro nás také zcela transparentní ceník, kdy snadno zjistíte, kolik vás celý zásah bude stát. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků spojených s prací zámečníka či jeho dopravou na místo určení.