Hledáte rychlou a spolehlivou zámečnickou pohotovost na Praze 5? Zavolejte na číslo 606367479 a my dorazíme na místo už za 15-45 minut! S našimi dlouholetými zkušenostmi a přívětivými cenami vám pomůžeme s každým zámkem a dveřmi.

Naše nabídka zámečnických služeb zahrnuje:

  1. Otevření zabouchnutých dveří
  2. Odemčení zamčených dveří
  3. Výměna vložky
  4. Výměna zámku
  5. Montáž kování
  6. Otevření vozidla
  7. Otevření trezoru, poštovní schránky či sklepní kóje
  8. Oprava dveří po vloupání

Cena zahrnuje dopravu a práci, takže se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. Zámečnická pohotovost na Praze 5 je k dispozici od 7:00 do 20:00 od pondělí do neděle. Neváhejte a zavolejte nám na číslo 606367479, ať už potřebujete otevřít zabouchnuté dveře, odemknout zamčené dveře, provést výměnu vložky nebo zámku, či otevřít vozidlo či trezor. Rychle vám pomůžeme vyřešit váš zámečnický problém.

Naše zámečnická služba je aktivní v různých lokalitách Prahy 5. Jsme k dispozici v oblastech Košíře a Motol, náš zámečník vám poskytne pomoc v Zlíchově a Břevnově, a jste-li v Jinonicích nebo Hlubočepech, jsme u vás za chvíli. 

V ceně našich služeb je zahrnuta doprava a práce. Konkrétní ceny najdete v ceníku zámečnických prací. Materiál (vložky, zámky, atd) není zahrnut v ceně – záleží na přání zákazníka.

U ostatních zámečnických prací, kalkulujeme cenu zvlášť. 
 
Příplatek ve všední dny po 18:00 a Soboty/Neděle +50 %

Naše zámečnické služby a zámečnickou pohotovost poskytujeme mj. v těchto oblastech:

Smíchov, Košíře, Motol, Radlice, Radotín, Hlubočepy, Barrandov, Klukovice, Zbraslav, Zlíchov, Žvahov, Slivenec

Řešíte nepříjemnou záležitost v podobě zabouchnutých či zavřených dveří od domu či bytu? Obraťte se na zámečníka v Praze 5, který vám s celou situací rychle pomůže. Naše zámečnická pohotovost je vám k dispozici každý den od 7:00 do 20:00. Stačí zavolat na telefonní číslo 606 367 479 a my se okamžitě vydáme k vám. Na místo běžně dorazíme během 15-45 minut.

Náš profesionální tým tvoří proškolení zámečníci, kteří postupují rychle, efektivně a s ohledem na veškeré vybavení. Díky precizním postupům je minimalizováno riziko spojené s případným poškozením dveří nebo zámku. Kvalita našich služeb jde ruku v ruce s transparentním ceníkem. Předem tedy víte, kolik budete za zásah platit, aniž byste se museli obávat jakýchkoliv skrytých poplatků.

Kromě zamknutých a zabouchnutých dveří si dokážeme poradit i s dalšími nepříjemnými problémy, které mohou znamenat spoustu starostí. Využít proto můžete také naše služby spojené s odemknutím vozidla, poštovní schránky, sklepní kóje nebo sejfu. Naše zámečnictví v Praze 5 zvládne vyřešit také opravu dveří po vloupání.