Hledáte rychlou a spolehlivou zámečnickou pohotovost na Praze 5? Zavolejte na číslo 606367479 a my dorazíme na místo už za 15-45 minut! S našimi dlouholetými zkušenostmi a přívětivými cenami vám pomůžeme s každým zámkem a dveřmi.

Naše nabídka zámečnických služeb zahrnuje:

  1. Otevření zabouchnutých dveří
  2. Odemčení zamčených dveří
  3. Výměna vložky
  4. Výměna zámku
  5. Montáž kování
  6. Otevření vozidla
  7. Otevření trezoru, poštovní schránky či sklepní kóje
  8. Oprava dveří po vloupání

Cena zahrnuje dopravu a práci, takže se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. Zámečnická pohotovost na Praze 5 je k dispozici od 7:00 do 20:00 od pondělí do neděle. Neváhejte a zavolejte nám na číslo 606367479, ať už potřebujete otevřít zabouchnuté dveře, odemknout zamčené dveře, provést výměnu vložky nebo zámku, či otevřít vozidlo či trezor. Rychle vám pomůžeme vyřešit váš zámečnický problém.

Naše zámečnická služba je aktivní v různých lokalitách Prahy 5. Jsme k dispozici v oblastech Košíře a Motol, náš zámečník vám poskytne pomoc v Zlíchově a Břevnově, a jste-li v Jinonicích nebo Hlubočepech, jsme u vás za chvíli. 

V ceně našich služeb je zahrnuta doprava a práce. Konkrétní ceny najdete v ceníku zámečnických prací. Materiál (vložky, zámky, atd) není zahrnut v ceně – záleží na přání zákazníka.

U ostatních zámečnických prací, kalkulujeme cenu zvlášť. 
 
Příplatek ve všední dny po 18:00 a Soboty/Neděle +50 %

Naše zámečnické služby a zámečnickou pohotovost poskytujeme mj. v těchto oblastech:

Smíchov, Košíře, Motol, Radlice, Radotín, Hlubočepy, Barrandov, Klukovice, Zbraslav, Zlíchov, Žvahov, Slivenec